rent a car logo
Güçlü Rent A Car

Güçlü Rent A Car

0(538)8893416
15 Mayıs mahallesi Atatürk caddesi no 27c PAMUKKALE/DENİZLİ
Denizli Pamukkale

GÜCLÜDEN EKONOMİK FLUANCE

200 TL
Marka : Renault
Model : Fluence
Haftalık Fiyat : 1000 TL
Aylık Fiyat : 3800 TL
Yılı : 2014
Motor Hacmi : 1401 - 1600 Cm3
Vites : Otomatik
Yakıt : Dizel
Kasko : Rent a Car Kasko
Yolcu Sayısı : 5
Kasa Tipi : Sedan

Ön Rezervazyon Başvurusu


Açıklama

Güçlü oto kiralama, rent a car sektörüne atıldığı 2017’den  bu güne güvenilir hizmet niteliği, en iyi fiyat garantisi ve en yeni model araç portföyüyle değerli müşterilerine hizmet sağlayan . Uzman kadrosu, zengin içerikli araç filosuyla günlük araç kiralama sektöründe adından bahsedilir bir isim olmak gayesindedir. 

Denizli’de kaliteli, güvenilir, konforlu ve ekonomik oto kiralama prensibini ilke edinerek kısa dönem araç kiralama sektöründe sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetleri sunarak hedefinin ilerisinde bir kuruluş prensibini gütmektedir

cizgi

Kiralama Bilgileri

Kiralama Süreleri
Günlük Haftalık Aylık
Kiralama Şekli
Bireysel Kurumsal
Ehliyet Sınıfı
B
Ehliyet Geçerliliği
T.C Sürücü Belgesi Uluslar Arası Sürücü Belgesi
Ehliyet Süresi
3-5 Yıl
Sürücü Yaşı
21-25
Ücretli Opsiyonlar
Şoför Ulaşım Hizmeti
Teslimat Seçenekleri
Şehiriçi Şube Teslimi Havaalanı Teslim Otogar Teslim
Kilometre Kapasitesi
cizgi
cizgi
cizgi
cizgi
      Ototakip.net'deki yer alan bilgilerin tüm içeriği, bilgilerin doğruluğu, bilgilerin güncellenmesi yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcı / firmaya aittir.Ototakip.net'te yer alan içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Ototakip.net hiçbir şekilde sorumlu değildir. ototakip.net 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İçerik Sağlayıcının Sorumlulukları(www.ototakip.net'teki Tüm Firmalar)5651 Sayılı Kanun 4.Maddesi Kapsamında Sorumludur. Yer Sağlayıcının Yükümlülükleri (www.ototakip.net'in Yükümlülükleri) 5651 Sayılı Kanun 5. Maddesi Kapsamında Sorumludur. İçeriğin Yayından Kaldırılması ve Cevap Hakkı (İçerik nedeniyle hakları ihlâl edildiğini iddia eden kişi veya Firma) 5651 Sayılı Kanunun 9. Maddesi Kapsamında Hak Talep Edebilir. 5651 Sayılı Kanun İçeriğine BURADAN Ulaşabilirsiniz. 
Facobook twitter google instagram