rent a car logo
Varollar Rent A Car

Varollar Rent A Car

0(242)2440614
0(533)2823333
Gençlik Mah. 1315 Sokak Önür Ap. No:25/A Işıklar/ANTALYA
Antalya Muratpaşa

Firma Araçları

cizgi

Sayfa 1

Firma Açıklaması

Varollar Rent A Car mevcut 16 araçlık filosu ve Türkiye geneline yayılmış bölge ofisleri ile 2 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir. Varollar Rent A Car 2011 yılında Antalya merkezli olarak kurulmuş ve kuruluşundan hemen sonra bölge ofislerini de açarak Türkiye genelinde hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonraki yıllarda birçok uluslararası marka ile çalışarak deneyim ve hizmet standartlarını yükseltmiştir. Varollar Rent A Car ,geniş bir filo ile hizmet kalitesini arttırarak faaliyetini sürdürmeye devam etmiştir. Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile araç kiralamada en yeni standart ve gelişmiş teknolojileri hizmetinize sunmaktadır. Uluslararası bir marka olmanın gücünü, güvenli ve hızlı bir hizmetle birleştiren Varollar Rent A Car yurtdışından Türkiye’ye gelen müşteriler tarafından olduğu kadar yurtiçinde de güvenle ve huzurla yolculuk yapmak isteyenler tarafından da tercih edilmektedir. Varollar Rent A Car 2 yıldır tüm araç kiralama hizmetlerini “önce müşteri memnuniyeti’’ anlayışla sunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçları ölçüsünde aradıkları hizmeti en kısa sürede ve en etkili şekilde sunmayı görev edinmiştir. Varollar Rent A Car ’nın müşterilerine sunduğu bu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm araçların periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte tüm araçlar her kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır. Varollar Rent A Car’ı sektöründe farklı kılan bu özenli yaklaşım müşterileri tarafından çok iyi bilinmekte ve Varollar Rent A Car ’nın tercih edilmesini sağlamaktadır. Vizyonumuz Varollar rent a car, ulaşım hizmetleri alanındaki en yenilikçi hizmet sağlayıcılarından biridir. Araç kiralama ve filo kiralama alanlarında, Varollar rent a car müşterilerine kolaylıklar sağlayan yeni ürünler ve hizmetler geliştirmektedir. Varollar rent a car sektörüne yeni teknolojilerinin kullanımı konusunda liderlik etmektedir. Misyonumuz Sıra dışı yatırımları ve bu sektörde geliştirdiği pratik çözümleriyle ülkemizde olduğu kadar yurt dışında, özellikle gelişmekte olan komşu ülkelerde, yatırım yapmak için araştırmalara başlamış olup en kısa sürede bir Türk Markası olarak genç ve dinamik kadrosu ile dünyada en iyi konuma gelmeyi amaçlamaktadır.

cizgi Antalya Muratpaşa Varollar Rent A Car Muratpaşa Varollar Rent A Car Varollar Rent A Car Antalya Antalya Rent A Car Firmaları Rent A Car Antalya Muratpaşa Muratpaşa Oto Kiralama Antalya Muratpaşa Oto Kiralama Araç Kiralama Antalya Varollar Rent A Car Antalya Eknomik Araç Kiralama Araba kiralama Antalya Muratpaşa Ucuz Araç Kiralama Antalya Muratpaşa Varollar Rent A Car Muratpaşa Araç kiralama
cizgi
cizgi
cizgi
      Ototakip.net'deki yer alan bilgilerin tüm içeriği, bilgilerin doğruluğu, bilgilerin güncellenmesi yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcı / firmaya aittir.Ototakip.net'te yer alan içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Ototakip.net hiçbir şekilde sorumlu değildir. ototakip.net 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İçerik Sağlayıcının Sorumlulukları(www.ototakip.net'teki Tüm Firmalar)5651 Sayılı Kanun 4.Maddesi Kapsamında Sorumludur. Yer Sağlayıcının Yükümlülükleri (www.ototakip.net'in Yükümlülükleri) 5651 Sayılı Kanun 5. Maddesi Kapsamında Sorumludur. İçeriğin Yayından Kaldırılması ve Cevap Hakkı (İçerik nedeniyle hakları ihlâl edildiğini iddia eden kişi veya Firma) 5651 Sayılı Kanunun 9. Maddesi Kapsamında Hak Talep Edebilir. 5651 Sayılı Kanun İçeriğine BURADAN Ulaşabilirsiniz. 
Facobook twitter google instagram