rent a car logo
Çınar Oto Kiralama

Çınar Oto Kiralama

0(222)2320999
0(507)1518170
MAMURE MAHALLESİ GAZİ YAKUP SATAR CADDESİ 54/ B / ESKİŞEHİR
Eskişehir Merkez

Firma Araçları

Çınar Oto Kiralama
Firmamızın Kiralık Araçlarını Henüz Yüklemedik
Sizlere Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin En Kısa Sürerede Kiralık Araçlarımızı Yükleyeceğiz.

Firma Açıklaması

Oto Kiralama Sektöründe hizmet hayatına 2001 yılında Eskişehir’de başlayan Çınar Rent a Car kurulduğu günden günümüze başta müşteri memnuniyeti olmak üzere kalite anlayışını ve araç filosunu sürekli yenilemiş ve genişletmiştir.

 

Kurulduğumuz günden beri amacımız müşterilerimizin araç gereksinimlerini karşılayarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak olmuştur.

 

İlkemiz ise bizimle çalışan müşterilerimizin başka yerde bulamayacakları kaliteli araç kiralama hizmetini sunmak olmuştur.

 

Kalitemiz almış olduğumuz hizmet ve kalite belgelerimiz ile de tescillenmiştir.

 

Hizmetlerimizde kalite anlayışı ön plandadır.

 

Kiralama ofisimiz Eskişehir’in kalbi olan Köprübaşı Mevkiinde olup Tren Garına, Havaalanına ve Otogara ulaşımı kolay bir konumdadır.

 

Müşterilerimiz Eskişehir’e ulaşım seçeneklerine göre isterlerse Tren Garından isterlerse Havaalanından ve isterlerse de Otogardan güler yüzlü ve deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından karşılanmakta ve bireysel araç tercihleri varsa ofisimizde işlemleri yapılarak kendi araçları teslim edilmektedir.

 

Müşterilerimiz şoförlü araç kiralama hizmetlerimizden yararlanmak istiyorlarsa VIP araçlarımız ile istedikleri yere transferleri gerçekleşmektedir.

 

Ayrıca kurumsal müşterilerimizin isteklerine uygun olan araçları tercih ettikleri marka ve modeller doğrultusun da en ekonomik şekilde filo kiralama hizmeti olarak sunmaktayız.

 

Müşterilerimize 1 günlük değil 1 ömür hizmet verebilmek amacıyla 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

 

 

Türkiyenin dört bir tarafına hizmet verebilmektedir. Profesyonel anlamda müşterilerimize araç kiralama imkânı sağlamaktayız.Siz değerli müşterilerimiz için daima güleryüzlü hizmet anlayışını ilke edinmişizdir .Çeşitli araç ve markalarımızla istediğiniz özelliklerde konforlu, temiz, bakımlı araçlarımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için gayret göstermekteyiz. Eskişehir ve çevresinde araç kiralamada müşterilerine en güvenilir araçları aynı zamanda gerekli olan tüm emniyet ve güvenliği sağlamaktayız.

 

Fiyatlarımızın diğer firmalara oranla müşterilerimiz için fiyat listesi en uygun olacak şekilde düzenlenmektedir. Memnun kalmadığınız takdirde müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz, size gereken kolaylığı sağlamak için yetkili ve yardımcı olmak arzusuna sahip kişilerdir. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaç edinerek bu amacımıza her gün ulaşmak bizleri daha kaliteli hizmet anlayışına sevk etmektedir. Oto Kiralama ihtiyacınızda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Keyifli, güvenli ve konforlu yolculuklar dileriz

 

 

 

 

ARACLARIMIZ YENİ  MODEL OLUP HIZMETINIZE GIRMIŞTIR..

 

 

cizgi Eskişehir Çınar Oto Kiralama Çınar Oto Kiralama Çınar Oto Kiralama Eskişehir Eskişehir Rent A Car Firmaları Rent A Car Eskişehir Oto Kiralama Eskişehir Oto Kiralama Araç Kiralama Eskişehir Çınar Oto Kiralama Eskişehir Eknomik Araç Kiralama Araba kiralama Eskişehir Ucuz Araç Kiralama Eskişehir Çınar Oto Kiralama Araç kiralama
cizgi
cizgi
cizgi
      Ototakip.net'deki yer alan bilgilerin tüm içeriği, bilgilerin doğruluğu, bilgilerin güncellenmesi yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcı / firmaya aittir.Ototakip.net'te yer alan içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Ototakip.net hiçbir şekilde sorumlu değildir.
KULLANIM SÖZLEŞMESİ GİZLİLİK POLİTİKAMIZ