rent a car logo
Garantiaraba Rent A Car

Garantiaraba Rent A Car

0(212)5831977
0(532)2933175
Kartaltepe Mh. Selahattin Kormaç Sk. No:4/A Bakırköy 34144 İSTANBUL
Istanbul Bakırköy

Firma Araçları

cizgi

Sayfa 1

Firma Açıklaması

Since 1999 ...


GarantiAraba 1999 yılından beri Araç Kiralama ve Turizm hizmetleri veren bir seyahat acentesidir. Globalleşen dünyanın globalleşen ihtiyaçları, günümüzde araç kiralamayı hayatımızın bir parçası haline getirmektedir. Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin araç ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, her sınıf araç ihtiyacınızı karşılamaktadır. Araçlarımız 0 - 1 yaş civarında olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yerden teslim alma değişik alternatifleri de size sunmaktadır ...


GarantiAraba Misyonumuz ...
Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen GarantiAraba yönetimi, geniş araç filosu ve şöförleriyle en kısa sürede müşteri portföyünü geliştirerek Ekonomik Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama, Filo Kiralama ve Ticari Araç Kiralama üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bu konuda pazarda hak ettiği yeri kazanmıştır. Geniş bir araç parkına sahip olan GarantiAraba her geçen gün sizlerin desteği ile müşteri portföy’ünü geliştirmektedir. İlke ve politikamızla size hizmet vermekteyiz. 

GarantiAraba; Kalitenin, varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır. Bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, aşağıdaki ilkeler doğrultusunda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için aşağıdaki kalite politikasını oluşturmuştur: 

İlkelerimiz; 

• Ürün kalitesi, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, 
• Tedarikçi ve taşeronlarımızla, karşılıklı güven ve iş birliği içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak, 
• Eğitim ve motivasyonu arttırıcı etkinlikler ile çalışanlarımızın verimliliğini arttırmak ve her birinin takımın bir üyesi olduğu bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmek.
 

Hedeflerimiz;

“En”lerin buluşma noktasında en mükemmeli hedefleyen
GarantiAraba;
 
En iyi Hizmeti ,
En iyi Fiyatları,
En iyi ve En yeni Araçlarıyla,
En iyi müşteri portföyü ile,
Sizlerle...

cizgi Istanbul Bakırköy Garantiaraba Rent A Car Bakırköy Garantiaraba Rent A Car Garantiaraba Rent A Car Istanbul Istanbul Rent A Car Firmaları Rent A Car Istanbul Bakırköy Bakırköy Oto Kiralama Istanbul Bakırköy Oto Kiralama Araç Kiralama Istanbul Garantiaraba Rent A Car Istanbul Eknomik Araç Kiralama Araba kiralama Istanbul Bakırköy Ucuz Araç Kiralama Istanbul Bakırköy Garantiaraba Rent A Car Bakırköy Araç kiralama
cizgi
cizgi
cizgi
      Ototakip.net'deki yer alan bilgilerin tüm içeriği, bilgilerin doğruluğu, bilgilerin güncellenmesi yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcı / firmaya aittir.Ototakip.net'te yer alan içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Ototakip.net hiçbir şekilde sorumlu değildir.
KULLANIM SÖZLEŞMESİ GİZLİLİK POLİTİKAMIZ