rent a car logo
Vgscar Rental

Vgscar Rental

0(536)0117894
0(532)5612497
0(212)4722228
Mehmet akif mah.aşık veysel cad.No:98/b ikitelli Küçükçekmece / istanbul
Istanbul Küçükçekmece

Firma Araçları

cizgi

Sayfa 1

Firma Açıklaması

VgsCar Rental olarak uzun yıllardır İstanbul'da araç kiralama hizmetleri vermekteyiz. VgsCar Rental'de tatil, iş görüşmesi veya özel seyahatlerinizde ihtiyacınıza uygun aracı kısa veya uzun dönem olarak kirayalabilirsiniz. Çeşitli araç seçeneklerimiz ve ekonomik fiyatlarımızla ister kısa dönem isterseniz de uzun dönem kiralamalarınızda sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. 

İstanbul Küçükçekmece de bulunan firmamız, ihtiyacınıza yönelik dizel, benzinli, manuel veya otomatik seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılamaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan Hatchback, Sedan, Cabrio ve Minibüs seçeneklerimiz ile ihtiyacınıza en uygun aracı seçmenizde sizlere destek olmaktayız. 

Sizin de günlük, haftalık veya aylık dönemlerde araç kiralamasına ihtiyacınız varsa İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden ve iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

cizgi Istanbul Küçükçekmece Vgscar Rental Küçükçekmece Vgscar Rental Vgscar Rental Istanbul Istanbul Rent A Car Firmaları Rent A Car Istanbul Küçükçekmece Küçükçekmece Oto Kiralama Istanbul Küçükçekmece Oto Kiralama Araç Kiralama Istanbul Vgscar Rental Istanbul Eknomik Araç Kiralama Araba kiralama Istanbul Küçükçekmece Ucuz Araç Kiralama Istanbul Küçükçekmece Vgscar Rental Küçükçekmece Araç kiralama
cizgi
cizgi
cizgi
      Ototakip.net'deki yer alan bilgilerin tüm içeriği, bilgilerin doğruluğu, bilgilerin güncellenmesi yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcı / firmaya aittir.Ototakip.net'te yer alan içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Ototakip.net hiçbir şekilde sorumlu değildir.
KULLANIM SÖZLEŞMESİ GİZLİLİK POLİTİKAMIZ