rent a car logo
FİRST CLASS GRUP

FİRST CLASS GRUP

0(216)5950125
0(532)3719099
0(537)7836153
MERKEZ: Kurtköy Mah. Ankara Cad. No:289 Yelken Plaza A / Blok Kat:8 Ofis: 16 Pendik / İST ŞUBE: Gazipaşa Caddesi Aral İş Merkezi No:31 Kat:30 ( Kuşlu Park Meydanı ) Pendik / İST
Istanbul Pendik

Firma Araçları

cizgi

Sayfa 1

Firma Açıklaması

2003 İstanbul Pendik’de Serkan YILGIN’ın Öncülüğüyle Kurulan Firmamız İlk Önce FİRST CLASS RENT A CAR & OTO KİRALAMA Olarak Faaliyetine Başlamış.

O Tarihlerde Göstermiş Olduğu Faaliyet Ve Oto Kiralama Sektöründeki Yenilikleriyle Adından Çokça Söz Ettirerek Değişik Gazetelere Haber Konusu Olmayı Başarmıştır.

     İlerleyen Zaman İçerisinde 2013 Yılında Adres Değişikliği Yaparak Pendik Kurtköy Bölgesinde Bulunan Şuan ki Adresimize Taşınmış ve Faaliyet Konularını Arttırarak İsmini FİRST CLASS GRUP Olarak Değiştirmiş, ve Faaliyet Konusuna Gayrimenkul ve Oto Alım Satım Ekleyerek Grup Firma Olmuş, Yeni İsmi Ve Açılımıyla

First Class Grup

Gayrimenkul & Rent A Car

Otomobil Ve Emlak Alım - Satımı

Olarak Faaliyet Göstererek Kurumsallaşmış Ve Kısa Sürede Gayrimenkul Sektöründe de Bölgenin Birincisi Haline Gelmiştir.

Aynı Zamanda Rent A Car Sektöründe Olduğu Gibi Gayrimenkul Sektöründe de Yaptığı Çalışmalar ve Göstermiş Olduğu Başarılarla Adından Çokça Söz Ettirmiştir.

2018 Yılında İse İş Dalına FİRST CLASS GRUP OTO TAMİR & BAKIM SERVİSİNİ Ekleyerek, Gerek Kendi Bünye Araçlarını Gerekse Halka Açık Oto Tamir Bakım Servisimizi Açarak Sizlere En iyi ve En Kaliteli Hizmeti Vermek İçin Çalışmaktadır.

First Class Grup Kalite ve Güvenilirliğinden Ödün Vermeyerek Müşteri Memnuniyetini En Ön Planda Tutarak Günümüze Kadar Gelmiştir.

ISO 9001 Kalite Belgesi Dahil Olmak Üzere Toplamda 12 Sertifika ve Kalite Belgeli Firmamız Ayrıca Dünya Kalite Derneğinin Refans Olduğu Bir Firmadır

cizgi Istanbul Pendik FİRST CLASS GRUP Pendik FİRST CLASS GRUP FİRST CLASS GRUP Istanbul Istanbul Rent A Car Firmaları Rent A Car Istanbul Pendik Pendik Oto Kiralama Istanbul Pendik Oto Kiralama Araç Kiralama Istanbul FİRST CLASS GRUP Istanbul Eknomik Araç Kiralama Araba kiralama Istanbul Pendik Ucuz Araç Kiralama Istanbul Pendik FİRST CLASS GRUP Pendik Araç kiralama
cizgi
cizgi
cizgi
      Ototakip.net'deki yer alan bilgilerin tüm içeriği, bilgilerin doğruluğu, bilgilerin güncellenmesi yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcı / firmaya aittir.Ototakip.net'te yer alan içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Ototakip.net hiçbir şekilde sorumlu değildir.
KULLANIM SÖZLEŞMESİ GİZLİLİK POLİTİKAMIZ