rent a car logo
Barış Rent A Car

Barış Rent A Car

0(222)2212106
0(535)9725828
HACI ALİ BEY MAH. SAKARYA CADDESİ ÜLKÜ SOKAK NO 8 (HSBC BANK ARASI) NO 8 TEPEBAŞI/ ESKİŞEHİR
Eskişehir Tepebaşı

Firma Araçları

cizgi

Sayfa 1

Firma Açıklaması

Oto Kiralama Sektöründe hizmet hayatına 1998 yılında Eskişehir’de başlayan Barış Rent a Car kurulduğu günden günümüze başta müşteri memnuniyeti olmak üzere kalite anlayışını ve araç filosunu sürekli yenilemiş ve genişletmiştir.

Kurulduğumuz günden beri amacımız müşterilerimizin araç gereksinimlerini karşılayarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak olmuştur.

İlkemiz ise bizimle çalışan müşterilerimizin başka yerde bulamayacakları kaliteli araç kiralama hizmetini sunmak olmuştur.

Kalitemiz almış olduğumuz hizmet ve kalite belgelerimiz ile de tescillenmiştir.

Hizmetlerimizde kalite anlayışı ön plandadır.

Kiralama ofisimiz Eskişehir’in kalbi olan Köprübaşı Mevkiinde olup Tren Garına, Havaalanına ve Otogara ulaşımı kolay bir konumdadır.

Müşterilerimiz Eskişehir’e ulaşım seçeneklerine göre isterlerse Tren Garından isterlerse Havaalanından ve isterlerse de Otogardan güler yüzlü ve deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından karşılanmakta ve bireysel araç tercihleri varsa ofisimizde işlemleri yapılarak kendi araçları teslim edilmektedir.

Müşterilerimiz şoförlü araç kiralama hizmetlerimizden yararlanmak istiyorlarsa VIP araçlarımız ile istedikleri yere transferleri gerçekleşmektedir.

Ayrıca kurumsal müşterilerimizin isteklerine uygun olan araçları tercih ettikleri marka ve modeller doğrultusun da en ekonomik şekilde filo kiralama hizmeti olarak sunmaktayız.

Müşterilerimize 1 günlük değil 1 ömür hizmet verebilmek amacıyla 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
cizgi Eskişehir Tepebaşı Barış Rent A Car Tepebaşı Barış Rent A Car Barış Rent A Car Eskişehir Eskişehir Rent A Car Firmaları Rent A Car Eskişehir Tepebaşı Tepebaşı Oto Kiralama Eskişehir Tepebaşı Oto Kiralama Araç Kiralama Eskişehir Barış Rent A Car Eskişehir Eknomik Araç Kiralama Araba kiralama Eskişehir Tepebaşı Ucuz Araç Kiralama Eskişehir Tepebaşı Barış Rent A Car Tepebaşı Araç kiralama
cizgi
cizgi
cizgi
      Ototakip.net'deki yer alan bilgilerin tüm içeriği, bilgilerin doğruluğu, bilgilerin güncellenmesi yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcı / firmaya aittir.Ototakip.net'te yer alan içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Ototakip.net hiçbir şekilde sorumlu değildir.
KULLANIM SÖZLEŞMESİ GİZLİLİK POLİTİKAMIZ