rent a car logo
Özcan Oto Kiralama

Özcan Oto Kiralama

0(532)3547051
0(538)6858422
YENİDOĞAN MAHALLESİ 58/2 SOKAK NO 5 C ZEYTİNBURNU İSTANBUL
Istanbul Zeytinburnu

Firma Araçları

cizgi

Sayfa 1 2

Firma Açıklaması

2002 yılında kurulan ve kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, dürüst çalişma ilkelerini benimseyen Özcan Oto Kiralama yönetimi, profesyonel kadrosu ile üst düzey imkanlarla Türkiye'nin her yerine araç kiralamaktadir.

Çesitli markalardan oluşan yüzlerce araçla hizmet veren Özcan Oto Kiralama, araç parkının %75' ni kurumsal firmalara filo olarak kiralamakta, ayni zamanda bireysel kiralama alaninda da talepleri karşılamaktadır. Filo kiralama sözleşmeleri 1-2-3 ve 4 yıl olarak düzenlenmekte ve araçlar sıfır km. olarak satın alınıp, full kasko müşteriye teslim edilmektedir.

Yapilan bu sözleşme kapsamında; araçlara benzin alımı dışında, vergisiyle, kazasıyla, her türlü sorunu ile Özcan Oto Kiralama uğraşır ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaya gayret eder...

cizgi Istanbul Zeytinburnu Özcan Oto Kiralama Zeytinburnu Özcan Oto Kiralama Özcan Oto Kiralama Istanbul Istanbul Rent A Car Firmaları Rent A Car Istanbul Zeytinburnu Zeytinburnu Oto Kiralama Istanbul Zeytinburnu Oto Kiralama Araç Kiralama Istanbul Özcan Oto Kiralama Istanbul Eknomik Araç Kiralama Araba kiralama Istanbul Zeytinburnu Ucuz Araç Kiralama Istanbul Zeytinburnu Özcan Oto Kiralama Zeytinburnu Araç kiralama
cizgi
cizgi
cizgi
      Ototakip.net'deki yer alan bilgilerin tüm içeriği, bilgilerin doğruluğu, bilgilerin güncellenmesi yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcı / firmaya aittir.Ototakip.net'te yer alan içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Ototakip.net hiçbir şekilde sorumlu değildir.
KULLANIM SÖZLEŞMESİ GİZLİLİK POLİTİKAMIZ